img img
SIKÇA
SORULANLAR

Young Chefs eğitiminde yaş sınırı var mı?

Young Chefs yalnızca 14-17 yaş arasındaki gençler için düzenlenmiş bir eğitimdir.

Eğitime nasıl kaydolabilirim?

Başvuru formunu doldur, mail adresine gelecek adımları takip et.

Kayıt olunan eğitimi farklı bir workshop ile değiştirebilir miyim?

Satın alınan Young Chefs eğitim tarihini farklı bir Young Chefs eğitim tarihi ya da farklı bir workshop ile değiştiremezsin.

Eğitime katılamadığım bir gün için yerime bir başkası katılabilir mi, dersin telafisi yapılabilir mi?

Gelemediğin bir derse senin yerine bir başkasının katılması ve dersin telafisi mümkün olamamaktadır. Bu eğitimler Young Chefs’ lerin ilk haftadan itibaren edindiği bilgi ve beceriyi, ilerleyen haftalarda da kullanabilmeleri doğrultusunda tasarlanmıştır.

Eğitim sonunda sertifika veriliyor mu?

Eğitim sonunda MSA Young Chefs katılım sertifikası verilecektir.

Eğitime gelirken yanımda bir şey getirmem gerekiyor mu ?

Eğitim süresince kullanılacak kıyafet, ekipman ve eğitim kitabı hediye verilecektir.

Eğitim boyunca yaptığım yemekleri nasıl değerlendirebilirim?

Eğitim boyunca Young Chefs’lerin hazırladıkları yemekler kendilerine aittir. Eğitim boyunca yiyemediğiniz yemeklerin fazlasını MSA’nın temin edeceği ambalajlarla evine götürebilirsin.

Eğitimde kontenjanlar nedir?

Eğitimler 14 kişiliktir.

Mutfak Sanatları Akademisi’ne nasıl gelebilirim? Program özelinde servis imkanı var mı?

Young Chefs eğitimi özelinde servis imkanı bulunmamaktadır.

Otomobil ile Ulaşım: Beşiktaş yönünden gelirken, Harp Akademileri ve İTÜ Ayazağa Yerleşkesini geçtikten sonra sağa sapılarak üst yola çıkılır. 200 m sonra yol ikiye ayrılır. Sağdaki yol takip edilir ve ardından ilk sağa dönülür. 50 m sonra karşınızda Beybi Giz Plaza vardır. Sarıyer yönünden gelirken Sheraton Oteli’nden sonra yan yola girilir. Yaklaşık 200 m sonra sağa dönülür. 50 m sonra karşınızda Beybi Giz Plaza vardır. *İstinye’den Beşiktaş yönüne doğru ilerlerken İstinye Parkı geçtikten sonra üst yolda ilerlerken yol ikiye ayrılır. Sağdaki yol takip edilerek Petrol Ofisi binasının yanından hemen sağa dönülür. 50 m sonra karşınızda Beybi Giz Plaza vardır.

Metro ile Ulaşım: Taksim-Hacıosman hattında İTÜ Ayazağa durağında inilir. Windowist Tower çıkışından sağdan devam edildiğinde 50 m uzaklıktaki sağ köşede bulunan plaza, Beybi GİZ Plaza’dır.

Otobüs ya da Dolmuş ile Ulaşım: Beşiktaş'tan Beşiktaş-Sarıyer hattında tüm minibüsler Beşiktaş'tan geçen ve üzerinde Maslak yazan tüm belediye ve halk otobüsleri Taksim'den Taksim-Sarıyer hattında çalışan otobüsler Taksim - 4. Levent Metrosu, 4. Levent'ten Maslak istikametine giden tüm araçlar Mecidiyeköy'den Mecidiyeköy'den geçen ve üzerinde Maslak yazan tüm belediye ve halk otobüsleri Beşiktaş yönünden gelirken İTÜ önündeki Plazalar durağında inilir. Yaya üst geçidinden karşıya geçilir. Sağdan yaklaşık 100 m yürüdükten sonra sola dönülür. Bu yoldan 50 m ileri yürüdükten sonra sağda karşınızdaki yüksek bina Beybi Giz Plaza’dır. Sarıyer yönünden gelirken İTÜ karşısındaki Plazalar durağında inilir. Üst geçidin altındaki merdivenleri kullanarak yan yola çıkılır. Sola doğru 50 m yürünür. Sağda karşınızdaki yüksek bina Beybi Giz Plaza’dır.